Vítejte na stránkách K & K
Jste teprve : Webovský počítadlo návštěvník !
Aktuality
12.4.2007

Po dlouhé době jsem se dostal znovu k symbolickému upravení stránek...ehm, pouze této titulní. Z důvodu spamu byl změněn mail. Kdo chce nějaké bližší informace ohledně zesilovačů, regulátorů...prostě elektroniky, může Kamilovi napsat na "vyvoj(zavináč)kkpower.net"

Další informace na tomto webu momentálně nečekejte, doménu budeme nadále udržovat, Vašemu případnému zájmu se budeme snažit vyhovět. Děkujem za pochopení.


22.9.2004

Vzhledem k velké časové zaneprázdněnosti se na tomto webu nic nedělo a v nejbližší době ani dít nebude. Samozřejmě už nenabízíme karty na přetaktování starých Athlonů. Dokonce již není čas na zakázkovou výrobu zesilovačů. Pokud se někdo podíval na stránku skupiny Arcus, tak ví, že byl vyzkoušen nový koncový zesilovač. Pokud někoho zajímá schéma zapojení, osazováky, konstrukční řešení...napište. Podle ohlasu pravděpodobně zřídíme něco jako zasílání schémat a návrhů spojů na dobírku. Nepočítejte ovšem že 2 roky vývoje někdo nechá jen tak úplně "zadarmo". Jednalo by se pravděpodobně o částky v řádech 10-ti až 100 korun pro "jednorázové užití pro soukromé účely. Pokud některý podnikatel bude chtít využít tohoto již v praxi ověřeného "know-how" - dohoda možná.

Další informace na tomto webu v horizontu měsíce upravím na "odpovídající" možnostem a podle zájmu se budeme snažit vyhovět. Děkujem za pochopení - ale tato zájmová činnost nás opravdu neživí.


4.10.2003

Jsou v provozu infostránky hudební skupiny ARCUS, která používá vybavení KK Power.

Omlouvám se, dodatečně jsem zjistil, že tato prezentace nebyla přístupná. Bohužel nevím jak dlouho a ani neznám příčinu...nějak se stalo, že z webového adresáře vymizely všechny soubory...a já to nebyl :-)


4.5.2003

Jsou opraveny i emailové adresy, nadále používejte pouze vyvoj zavináč kkpower.net

Díky za pochopení.


28.4.2003

POZOR!!! Prosíme všechny, kteří navštěvují tento web, aby si uložili do "oblíbených" nový link na tyto stránky :

http://www.kkpower.net

Děkujeme!

Původní stránky na webu volny budou ještě cca 14dní přístupné - až do další aktualizace.


18.3.2003

Aktualizace na sebe nechala chvilku čekat - ale zlomový okamžik je tady. Návrat do "civilu"!!! Novinky lze doufejme brzy očekávat. Snížily se i zásoby posledních kousků konektorů - tedy i stavebnic KK Power, takž kdo má ještě zájem - 10 kousků by se ještě našlo - opravdu POSLEDNÍ!!!


30.9.2002

Po delší době opět malá aktualizace. Bohužel co muselo přijít - přišlo. Kolega "slouží vlasti" a než se vrátí do civilu...trošku se prodlouži dodací lhůty. Díky za pochopení.

V sekci AUDIO-Obrázky byla doplněna fotka nového "modelu" koncového zesilovače. Novinky: modulární systém montáže doladěn, přístup k technologii řezání plasmou-tj. lepší design, snížení výšky v racku. Je tam nově i několik obrázků modulů.

Na závěr samozřejmě čerstvé info pro případné zájemce o kartu KK Power: Je ještě 15ks v materiálu - tj. "v rozsypu", 20ks konektorů, kompletace možná - týden od objednávky odesíláme hotový kus; pokud se jedná o jednotlivé díly tak je termín cca 3dny od objednání.


6.2.2002

Posledních asi 20 kousků karty KK Power k dispozici!

Sekce audio je kompletně předělaná. Snaha je vyjít zákazníkovi maximálně vstříc a proto je teď možné objednávat i po jednotlivých modulech.


24.7.2001

Po delší odmlce je zde další info. Blahopřeji kolegovi k úspěšnému absolvování státních zkoušek na VŠ a získání titulu Ing.!!!

Konečně je tady trochu podrobnější článeček o vlivu kvality zdroje na přetaktovaný počítač. Snad dostatečně vystihuje co se může, ale také nemusí, stát když použijete "nevhodný" zdroj. Díky jisté "neserióznosti" pana Petera Tapáka bohužel nemůžeme analyzovat co se ve skutečnosti stalo. Neodpovídá na maily, je stále dlužen obnos za kartu - nebo také ještě má možnost navrácení karty. Z tohoto důvodu jsme nuceni trvat na zasílání peněz "ze zahraničí" předem. V rámci ČR nadále posíláme na dobírku, na Slovensko bohužel tato možnost není, takže případní zájemci musí nejdříve poslat peníze - a to nejlépe poštovní poukázkou.

Od 1.8.2001 SNIŽUJEME CENU za kartu KK POWER na 500,-Kč + poštovné (cca70,-Kč). Je momentálně k dispozici posledních 45ks a dále nebudeme ve výrobě pokračovat - důvod je jasný - AMD končí se SLOTem A. Rozhodli jsme se také dát do prodeje ještě nedohotovené kusy, takže od teď je možné objednávat i "stavebnice na míru". Ceny dílů jsou následující: Konektor AMP - 220,-Kč; předvrtaný a lakovaný tištěný spoj - 80,-Kč; poštovné - 70,-Kč; další díly (DIP-Switch, odpory, diody, konektory) dle individuálního přání, avšak tyto díly jsou běžně k dostání v prodejnách GM, GES apod..

Universal GSM Modul byl vyzkoušen. Zatím nebyly zjištěny žádné problémy s funkčností. Pokud máte zájem, pište. Cenu, typy konektorů a termín dodání dohodneme písemně.


8.4.2001

V sekci "Od čtenářů" je doplněna recenze (v *.pdf), kterou zpracoval Peter Tapák ze SR. Bohužel závěr není moc lichotivý, protože došlo údajně k totálnímu kolapsu systému. Pan Tapák tvrdí, že to bylo způsobeno vadou karty, což bohužel nemůžeme posoudit, protože kartu (nebo její zbytek) dosud nevrátil k analýze. Bylo by předčasné spekulovat nad důvody proč a jak k této politováníhodné situaci došlo, zvláště pokud přihlédnem ke skutečnosti, že kartu minimálně 14 dní úspěšně používal. Za svou osobu musím doufat, že snad bude pokračovat v naplňování naší dohody. Je totiž jediný (o kom víme), kterému se za celou dobu fungování těchto stránek něco takového "podařilo" a proto máme na vyhodnocení příčin této "havárie" samozřejmě zájem.

Osobně jsem vyzkoušel funkci Dejanova "Flasheru" z kabelem na LPT port z naší dílny na své 7110. Zatím jen v režimu "zápisu". Máme vyroben první kus "Universal GSM Modulu" na COM2 port - což je vlastně univerzální sériové rozhraní F/Mbus pro telefony viz. Aktuality z 9.3.2001. Teď testuji -když mám čas- funkčnost. Dosud vše funkční, pokud jsou problémy, tak zatím jen mezi "židlí a klávesnicí" :-)

Stahnul jsem pár "partial flešů" pro telefony NOKIA - kdo sám nenajde, jsou u nás k dispozici.


9.3.2001

Protože jsem byl obviněn (resp. jsme byli, protože celá tato prezentace včetně nabízeného obsahu reprezentuje práci 2 lidí) z neserióznosti a klamavé reklamy včetně "diletanství" v oborech, které na těchto stránkách nějakým způsobem komentuji, a také ze snahy být naprosto přesný ve specifikaci co vlastně prostřednictvím těchto stránek nabízíme, jsem nucen patřičně upravit některé formulace v této prezentaci. Omlouvám se všem, které jsem mohl snad uvést v omyl!!!!

Co nabízíme:

1) Nabízíme možnost zakázkové výroby kabelů F/Mbus pro tyto mobilní telefony. Jsou vyrobeny s použitím obvodu MAX 232 a schématu převzatého od "RoyalGSM" a "RADiANCE". Funkčnost je v současné době ověřována na mobilních telefonech NOKIA 7110 a 5110 v osobním vlastnictví. Variant těchto zapojení najdete určitě více - kdo hledá, najde - každý má možnost si tento kabel "zbastlit" i sám (předběžná cena od nás je 390,-Kč + poštovné).

2) Nabízíme možnost zakázkové výroby kabelu na LPT port. Informační zdroj je opět "RADiANCE" a stránky Dejana K..

3) Pokud máte zájem o eprom programmer, pište na mail. V každém případě ale doporučuji zájemcům z řad "neprofesionálů" jít se svým mobilem flashnout firmware raději do značkového servisu než riskovat zničení nesprávným "postupem" nebo nevhodným softwarem.

4) Nabízíme odbornou pomoc při řešení různých konstrukčních zadáních v elektrotechnice. Poslední zakázka tohoto druhu byla konstrukce a instalace regulace topných těles o výkonu 3x7.5kW pro lis termoplastů.

POZOR!!!

Neposkytujeme služby jako je flash firmware, změna IMEI, unlock - neboli odblokování. Za neodborné užití dodaného hardware (včetně karet KK Power) a škody způsobené tímto neodborným užitím neneseme žádnou odpovědnost! Software si musíte "koupit" sami - v žádném případě neneseme odpovědnost za užití nevhodného nebo nebezpečného software včetně toho co zde stáhnete! Záměrně nepíši o možnostech využití nabízeného hardware - píšou o tom jiní, kteří se cítí být povolanější :-) a nehodlám jim takto "fušovat do řemesla" (Veškeré zmínky o využitelnosti kabelů a software v oblasti GSM jsem se snažil dodatečně odstranit - děkuji za pochopení).

REKLAMACE: Pokud námi dodané zařízení prokazatelně nefunguje (KK Power "nepřetaktovává", zařízení nesplňuje inzerované (měřitelné) parametry) je zákazník oprávněn 48 hodin po obdržení zboží toto vrátit (však mechanicky ani jinak nesprávným užitím neznehodnocené) oproti zpětnému uhrazení plné kupní ceny.
Důležité upozornění: Přetaktování procesoru může mít vliv na životnost a spolehlivost Vašeho hardwaru! Pokud se rozhodnete zvýšit výkon svého počítače zásahem do “defaultního” nastavení, které provedl výrobce. Ztrácíte nárok na záruku. Více se dočtete na speciální stránce.

Jestli jste i přes uvedená rizika pevně rozhodnuti pokračovat v ladění výkonu svého stroje, je nejvyšší čas podívat se co nabízíme .Počet přístupů na tuto stránku počítá

Link na počítadlo