Vítejte na stránkách K & K
Audio

V této sekci se budeme věnovat, jak už napovídá název, produktům z oblasti audiotechniky. Na aktuální ceny se prosím informujte mailem.

Nabízíme:

 • Aktivní monitory - odposlechy (monitory s vestavěným zesilovačem)
 • Pasivní monitory – odposlechy (osazený reprobox bez zesilovače)
 • Koncové zesilovače
 • Baskytarová komba
 • Univerzální komba
 • Profesionální reproboxy
 • Moduly Koncových zesilovačů a předzesilovačů

Provádíme opravy:

 • Koncových zesilovačů
 • Nástrojových odposlechů
 • Mixážních pultů
 • Reproboxů

Opravujeme jak firemní výrobky, tak výrobky vyráběné podomácku.

Přehled značek, které jsme již opravovali: AUDYN, PEAVEY, CARVIN VEGA, QSC, SEAK, KUSTOM, TORQUE, LANEY, SOLTON, TESLA, LEM, HOHNER, INTER-M, ZECK.

Výkonové zesilovače KK

Novinka: CN2.2 je 2x650W/4ohmy, 2x 1000/2ohmy, 2x 1500W/1ohm a můstek; 1x1300W/8ohmu, 1x2000W/4 ohmy, 1x3000W/2ohmy!

V současné době máme pro Vás vyvinutou kompletní řadu výkonových zesilovačů, které dávají výkony 2x100W /4W,  2x200W /4W, 2x400W /4W, 2x600W /4W, 2x800W /4W. Je samozřejmě možné připojit i zátěž 8W, avšak výkon odevzdaný při této zátěži bude menší. Zesilovače "snesou" krátkodobé připojení zátěže 2W, ale takové zatížení nedoporučujeme.

Všechny modely jsou standardně vybaveny všemi ochrannými obvody, které zajišťují chod i v náročných podmínkách.

Jsou to: Pomalý náběh zdroje, zpožděné připojení reproduktorů, tepelná pojistka, pojistka proti zkratu na výstupu. Chlazení zajišťují dva ventilátory s automatickou regulací otáček. Symetrické vstupy jsou osazeny konektory typu XLR a Jack, na výstupech jsou konektory Speacon. Rozměry zesilovačů jsou 483x100x410mm, tj..jsou standardně dodávány v úpravě umožňující montáž do 19" skříní (RACK).

Všechny zesilovače vyhovují platným bezpečnostním předpisům a normám z hlediska bezpečnosti  přístroje. Záruky a servis jsou specifikovány na zvláštní stránce.

Tabulka parametrů řady výkonových zesilovačů:

model

CN 2

CN 4

CN 8

CN 1.2

CN 1.6

Výstupní výkon 8W RMS

2x60W

2x120W

2x230W

2x350W

2x450W

Výstupní výkon 4W RMS

2x100W

2x200W

2x400W

2x600W

2x800W

Výstupní výkon 2W RMS

2x150W

2x300W

2x600W

2x800W

2x980W

Frekvenční rozsah (+0 –0,5dB)

20Hz-30kHz

Vstupní citlivost

1V

Odstup S/N(max výkon, A)

101dB

Tlumení

250

Rychlost přeběhu

>40V/ms

Napájení

230V 50Hz

Rozměry

483 x 100 x 410 mm


Startujte s kartou K_K POWER!!


Nástrojové (komba) a zpěvové monitory KK

Monitory jsou standardně zkoseny pod úhlem 45°, potaženy černošedým kobercem, opatřeny ochrannými rohy a páskovým uchem pro snadné přenášení. Jsou osazeny reproduktory firem BEYMA, EMINENCE, TONSIL, zajišťující kvalitní reprodukci v celém přenášeném pásmu. Použití kvalitních reproduktorů omezuje náchylnost ke zpětným vazbám. U dvoupásmových monitorů, jako výškové zpravidla používáme elektrodynamické reproduktory, které oproti piezoreproduktorům mají čistší zvuk a menší náchylnost ke zpětným vazbám. V nabídce jsou aktivní a pasivní monitory s výkony od 100W do 300W osazeny reproduktory 10“, 12“ a 15“ viz. ceník. Aktivní monitory jsou standardně vybaveny zesilovačem s třípásmovými kmitočtovými korekcemi a dvěma nezávislými regulovanými vstupy, které rozšiřují možnosti monitorů. K odposlechu lze tak připojit dva nezávislé zdroje signálu (např. klávesy a zpěv). Vstupní konektory typu JACK 6,3 jsou na každém vstupu zdvojeny, což umožňuje snadné zapojování více odposlechů paralelně. Zesilovače aktivních monitorů jsou osazeny čistě bipolárními tranzistory a mají zkreslení menší než 0,05% v celém přenášeném pásmu při plném výkonu. Na přání je možno instalovat pouze koncový zesilovač bez kmitočtových korekcí a s jedním vstupem. Pasivní odposlechy nemají instalován zesilovač, takže je třeba je připojit k externímu koncovému zesilovači.

Na přání je připravena varianta aktivních odposlechů s výkonovým výstupem, takže bude možno k aktivnímu monitoru připojit jeden pasivní monitor.

Komba v současnosti nabízíme jako univerzální a jeden model je speciálně určen pro basovou kytaru, viz.ceny produktů. Jsou taktéž potahována černošedým kobercem, opatřena ochrannými rohy a uchem. Univerzální komba jsou k dispozici ve třech výkonových kategoriích a to 70W, 100W, a 150W, osazená 10“, 12“ a 15“ reproduktory. Komba jsou vhodná ke klávesovám nástrojům, akustickým kytarám, kytarovým multiefektům, pro zpěv, popř. pro bassovou kytaru. Standardně jsou vybavována dvěma (popř. třemi) nezávislými regulovanými vstupy, 3 pásmovými (popř. 4 pásmovými) korekcemi a linkovým výstupem. Umožňují tak připojení až tří nezávislých zdrojů signálu (např. kytara, klávesy a zpěv). Jsou proto vhodná pro menší, nebo začínající kapely, nebo do zkušeben, ale také pro živé vystupování, neboť disponují poměrně velkým výkonem. Dále se komba osvědčila jako mobilní ozvučovací aparatury při výuce aerobiku.

Odposlechy a komba mají pro všechny (dva popř. tři) vstupy korekce společné, na přání jsou i varianty, kdy každý vstupní kanál má samostatné korekce.

Dále nabízíme osazené, oživené a vyzkoušené moduly koncových zesilovačů a předzesilovačů. V podstatě se jedná o moduly, které se montují do aktivních odposlechů a komb.

Koncové zesilovače disponují výkony od 50W do 400W a vše kromě transformátoru je umístěno na jedné desce s plošnými spoji (usměrňovač, filtrační kondenzátory, vlastní výkonový zesilovač, stabilizátory +/-15V a popř. blok ochran). Výkonové tranzistory a můstkový usměrňovač jsou umístěny na hliníkovém profilu L, který zajišťuje převod tepla na chladič. Provoz bez chladiče není možný. Moduly koncových zesilovačů je možné dodat kompletní tj. vlastní oživený a funkční modul včetně transformátoru a chladiče, nebo pouze modul bez transformátoru a chladiče. Koncové zesilovače obsahují stabilizátory napětí +/-15V a tak je umožněno napájení předzesilovačů bez nutnosti požít další napájecí zdroj.

Předzesilovače zpravidla umožňují směšovat několik zdrojů signálu. Vstupy mohou mít mikrofonní, nebo linkovou citlivost. Máme v nabídce předzesilovače s 1 až 5 vstupy a dvou až čtyřpásmovými korekcemi. Napájení předzesilovačů je zajištěno z koncových zesilovačů napětím +/-15V. V případě samostatného použití je v nabídce také napájecí zdroj +/-15V.

Moduly jsou uzpůsobeny tak, aby bylo možno použít jakýkoliv předzesilovač s jakýmkoliv koncovým zesilovačem.

Prakticky jsme schopni vyhovět jakýmkoliv Vašim požadavkům co se týče počtu vstupů, výkonového výstupu, linkového výstupu a výkonu komba nebo odposlechu.

Protože jsou odposlechy a komba vyráběna v malých sériích, nebo se jedná o kusovou výrobu, jsou termíny dodání cca 3 až 4 týdny od obdržení závazné objednávky.


Technické parametry a ceny

Případné technické dotazy směřujte na KONSTRUKTÉRA!!


Co dál?

Závěrem si Vám dovolujeme nabídnout provedení návrhu reproduktorových soustav (PA i HiFi systémů) včetně výpočtu a návrhu dělících obvodů a reproduktorových skříní. Na speciální přání je možné provést úpravy např. v počtu vstupů (u komb), úhlu zkosení, povrchové úpravy.

!!!Obrázky!!!