Vítejte v nové sekci!!!

Na tomto místě se (doufám) budeme setkávat nad přízpěvky, které dojdou na naši adresu. Rádi zveřejníme Vaše postřehy a zkušennosti s overclockingem. Uvítáme screenshoty, články a jiné odborné texty související s tématem těchto stránek.


Recenze:

Dorazila další recenze, tentokrát ze SR, od Petera Tapáka. Abych provedl minimum úprav - žádné, dovolil jsem si recenzi převést z *.doc do "pédéefka". Na jeho "recenzi" reagujeme tímto "odborným pojednáním".

První "vlaštovkou" je recenze, kterou na základě naší výzvy zpracoval pan Dalibor Kurek.

Zde najdete co napsal Pavel Mačuga:

"Ahoj lidi, tak jsem dostal ty vaše Golden fingers je to dost dobrý vynález. Posílám výsledky, kterých jsem dosáhl s Athlonem 750 MHz, deska Abit KA7 nyní je 950 MHz s napětím 1.6V a s titanovým chladičem podařilo se mi ho vytáhnout, až na 1000 MHz, ale s napětím 1.6 už nešly naběhnout Wokna, tak jsem přidal voltáž až na 1.8 a podařilo se, ale dost hodně to hřálo tak jsem to nechal na 950 MHz, až budu mít lepší chlazení půjde určitě ještě víc. Je to prostě SUPER

Diky                Pavel Mačuga"

Zde si můžete stáhnout soubor s výsledky jeho benchmarků.


Přišlo poštou:

Že se dá Celeron také slušně přetaktovat nám napsal pan A.G. Je to sice jiná "platforma", ale jeho výsledky jsou také zajímavé a hlavně inspirující. V žádném případě tím nechci dělat reklamu Intelu :-)), já na svého Athlona nedám dopustit!


DOWNLOAD :-)


Pro Vás od nás:

Pro majitele základních desek ASUS K7V jsem připravil nejnovější "fixlé" BIOSy (samozřejmě bez záruky a na vlastní nebezpečí):

1007 default

1007 L2 1/2

1007 L2 2/5

1007 L2 1/3

K7VT - komplet

A tohle jsou poslední verze "flešovacích" prográmků:

pro klasický "Flash"

"Live flash"

a taky link, kde se dozvíte jak na to.

BIOS pro NV11+Chrontel

testováno na ASUS 7100

Vše co potřebujete pro "flešnutí do videokarty"


DOWNLOAD pro GSM

Flasher "by Dejan" ver 1.00b

http://www.net.yu/~dejan/flasher/flasher.html

flash. soubory pro Nokii 7110

Partial flashes for NOKIA phones